एमालेले विजय हासिल गरेका १११ स्थानीय तहहरु

  1. काठमाडौं, शंखरापुर नगरपालिकाः सुवर्ण श्रेष्ठ
  2. कास्की, माछापुच्छ्रे गाउँपालिका :कर्णबहादुर गुरुङ
  3. कास्की, मादी गाउँपालिकाः वेदबहादुर गुरु
  4. कास्की, रुपा गाउँपालिकाःनवराज ओझा
  5. कास्की, माछापुच्छ्रे गापः सूर्यप्रसाद लम्साल
  6. काभ्रे, भुम्लु गापा: गुमानध्वज कुँवर
  7. काभ्रे, खानीखोला गाउँपालिकाःकृष्णबहादुर खुलाल
  8. कालिकोट, खाँडाचक्रनगरपालिकाः जशिप्रसाद पाण्डे
  9. जाजरकोट, शिवालय गाउँपालिकाः नरेन्द्र कुमार शाही
  10. जाजरकोट, भेरी नगरपालिका:सीपी घर्ती
  11. जाजरकोट, छेडगाड गाउँपालिका: लालबहादुर महतारा
  12. जुम्ला, तिला गाउँपालिका: रतननाथ योगी
  13. डोल्पा, ठूलीभेरी नगरपालिकाःगणेशबहादुर शाही
  14. डोल्पा, शेफोक्शुण्डो गाउँपालिकाः तसी तुन्डुक गुरुङ
  15. डोल्पा, काइके गाउँपालिकाः अंगद राना
  16. डोल्पा, त्रिपुरा सुन्दरी नगरपालिका :ओमबहादुर बुढा
  17. सिन्धुली, फिक्कलः धन कार्की
  18. सिन्धुपाल्चोक, बलेफी गाउँपालिकाः केदार क्षेत्री
  19. सिन्धुपाल्चोक, पाँचखाल थाङपाल गाउँपालिका: टासी लामा
  20. सिन्धुपाल्चोक, लिसंखुपाखाः कमल नेपाल
  21. सिन्धुपाल्चोक, मेलम्ची नगरपालिकाः डम्बर अर्याल
  22. सिन्धुपाल्चोक, बाह्रबिसे नगरपालिका: निमफन्जो शेर्पा
  23. सिन्धुपाल्चोक, जुगल गापः होमनारायण श्रेष्ठ
  24. सल्यान, कपुरकोट गाउँपालिकाः भिमबहादुर सेन
  25. सल्यान, ढोरचौर गाउँपालिकाः चित्रबहादुर चलाउने
  26. सल्यान, कालिमाटी गाउँपालिका: दानबहादुर खत्री
  27. स्याङ्जा, कालीगण्डकी गाउँपालिका: खिमबहादुर थापा
  28. स्याङ्जा, फेदिखोला गाउँपालिकाःघनश्याम सुवेदी
  29. स्याङ्जा, हरिनास गाउँपालिका:खिलनारायण मानन्धर
  30. स्याङ्जा, गल्याङ नपा: भूपराज अधिकारी
  31. स्याङ्जा, बिरुवा गापा: चुनप्रसाद शर्मा
  32. स्याङ्जा, आँधिखोला गाउँपालिका: सुधिर पौडेल
  33. सुर्खेत, लेकबेसी नगरपालिका: गगनसिंह सुनार
  34. सुर्खेत, सिम्ता गाउँपालिकाःकविन्द्र कुमार केसी
  35. तनहुँ, देवघाट गाउँपालिकाःदुर्गाबहादुर थापा
  36. तनहुँ, घिरीङ गाउँपालिकाःरणबहादुर राना
  37. ललितपुर, महाङ्काल गाउँपालिकाःरामचन्द्र दाहाल
  38. लमजुङ, मर्स्याङ्दी गाउँपालिकाः अर्जुन गुरुङ
  39. रसुवा, गोसाइकुण्ड गाउँपालिकाःकैसाङनुर्पु तामाङ
  40. रसुवा, कालिका गाउँपालिका:सिताकुमारी पौडेल
  41. दोलखा, जिरी नगरपालिकाः टंक जिरेल
  42. दोलखा, गौरीशंकर गाउँपालिका: सोयमबहादुर खड्का
  43. दोलखा, शैलुङ गापः भरत दुलाल
  44. दोलखा,भीमेश्वर नगरपालिकाः भरतबहादुर केसी
  45. दैलेख, आठबीस नगरपालिका: खड्गराज उपाध्याय
  46. दैलेख, भैरवी गाउँपालिकाःप्रेमबहादुर बुढा
  47. दैलेख, नारायण नगरपालिकाः रत्नबहादुर खड्का
  48. दैलेख, महाबु गाउँपालिकाः जंग बहादुर शाही
  49. दैलेख, चामुण्डा बिन्द्रासैनी नगरपालिकाः सूर्यबहादुर शाही
  50. दैलेख, ठाँटीकाँध गापः धिरबहादुर शाही
  51. दैलेख, भगवतीमाई गाप: दानबहादुर थापा
  52. धादिङ, गल्छी गाउँपालिकाः कृष्णहरि श्रेष्ठ
  53. धादिङ, सिद्धलेक गाउँपालिकाः प्रमेनाथसिलवाल
  54. धादिङ, धुनिवेसीःबालकृष्ण आचार्य
  55. धादिङ, थाक्रे गाउँपालिकाःरामकुमार आचार्य
  56. धादिङ, नेत्रावती गाउँपालिकाः दुर्गा कुमार शाक्य
  57. धादिङ, गंगाजमुना गाउँपालिका: बलबहादुर अधिकारी
  58. रामेछाप, गोकुलगंगा गाउँपालिकाः खड्ग बहादुर सुनुवार
  59. रामेछाप, उमाकुण्ड गाउँपालिकाःशेर बुहादुर सुनुवार
  60. मुगु, खत्याड गापा: उज्जनबहादुर शाही
  61. मकवानपुर, इन्द्रसरोवर गाउँपालिकाः जीवन लामा
  62. मकवानपुर, भीमफेदी गाउँपालिका: हिदम लामा
  63. मकवानपुर, मकवानपुरगढी गाउँपालिकाःविदुर हुमागाइँ
  64. मकवानपुर, कैलाश गापःटंक मोक्तान
  65. मनाङ, नेस्याङ गाउँपालिकाः कान्छा घले
  66. मनाङ, चामे गाउँपालिकाः लोकेन्द्र बहादुर घले
  67. मुस्ताङ, घरपझोङ गाउँपालिकाःआशबहादुर गुरूङ
  68. म्याग्दी, मंगला गाप: सतप्रसाद रोका
  69. म्याग्दी, धौलागिरी गाउँपालिकाः थम्सरा पुन
  70. पर्वत, महाशिला गाउँपालिका:राजु पौडेल
  71. पर्वत, फलेबास नगरपालिकाः पदमपाणी शर्मा
  72. बागलुङ, काठेखोला गाउँपालिकाः अम्मरबहादुर थापा
  73. बागलुङ, बाडीगाड गाउँपालिका: मेहरसिंह पाइजा
  74. नुवाकोट, तार्केश्वर गाउँपालिका: रामबहादुर वस्ती
  75. रामेछाप, मन्थली नगरपालिका: रमेश बस्नेत
  76. पर्वत, बिहादी गाउँपालिका: कमलप्रसाद भुसाल
  77. हुम्ला , अदानचुली गाउँपालिका:दलु फडेरा
  78. नवलपरासी, गैँडाकोट नगरपालिकाः छत्रराज पौडेल
  79. तनहुँ, भिमाद नगरपालिकाः मेखवहावदुर थापा
  80. धादिङ, त्रिपुरासुन्दरी गापः शम्भु थापा
  81. पर्वत, मोदी गापः प्रेम पौडेल
  82. सल्यान, बनगाड नपाः गोविन्द पुन
  83. काठमाडौं, टोखा नपाः प्रकाश अधिकारी
  84. लमजुङ, बेशीशहर नपाः गुमानसिंह अर्याल
  85. लमजुङ, सुन्दरबजार नपाः जनकराज मिश्र
  86. दोलखा, तामाकोशी गापः इश्वरचन्द्र पोखरेल
  87. बागलुङ, बागलुङ नगरपालिकाः जनक पौडेल
  88. सिन्धुली, कमलामाइ नपाः खड्ग खत्री
  89. काभ्रे,  बनेपा नपाः  लक्ष्मी नरसिंह बादे
  90. स्याङ्जा, पुतलीबजार नपाः सीमा क्षेत्री
  91. लमजुङ, क्होलासोथार गापः प्रेमबहादुर घले
  92. नवलपरासी, कावासोती नपाः चन्द्रा पुन
  93. मकवानपुर, मनहरी गाउँपालिकाः एकराज उप्रेती
  94. नुवाकोट, विदुर नपाः सञ्जु पण्डित
  95. सिन्धुली, दुधौली नपाः घनश्याम राउत
  96. काभ्रे, पनौती नगरपालिकाः भीम न्यौपाने
  97. रामेछाप, खाँडादेवी गाउँपालिकाः प्रेम तामाङ
  98. सुर्खेत, चौकुने गाउँपालिकाःधीरबहादुर शाही
  99. काठमाडौं, कीर्तिपुर नगरपालिका रमेश महर्जन
  100. धादिङ, गजुरी गाउँपालिकाः  राजेन्द्र विक्रम बस्नेत
  101. काभ्रे, मण्डन देउपुरः टोकबहादुर वाइवा
  102. दोलखा, कालिञ्चोक गाउँपालिकाः विनकुमार थामी
  103. सिन्धुपाल्चोक, त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाः भुपेन्द्र श्रेष्ठ
  104. लमजुङ, राइनास नगरपालिकाः सिंहबहादुर थापा
  105. चितवन, राप्ती नपाः प्रभा बराल
  106. नुवाकोट, बेलकोटगढी नपाः राजेन्द्र रमण खनाल
  107. काभ्रे, नमोबुद्ध नपाः टंक प्रसाद शर्मा
  108. चितवन, कालिका नपाः खुम नारायण श्रेष्ठ (गोपी)
  109. काठमाडौं, तार्केश्वर नपा: रामेश्वर बोहोरा
  110. काभ्रे, धुलिखेल नपा: अशोक बेन्जु
  111. भक्तपुर, सुर्यविनायक नपाः वासुदेव थापा