तीन जना पत्रकार पुरस्कृत

सुर्खेत: सुर्खेतमा क्रियाशील तीन जना पत्रकार पुरस्कृत भएका छन् । पुरस्कृत हुनेहरूमा सुदिप पुरी, विवशकुमार सेजुवाल र नविन सुवेदी छन् ।

पुरी र सेजुवाललाई कर्णाली प्रदेश अस्पतालले पुरस्कृत गरेको हो । अस्पतालको १८औँ स्थापना दिवसको अवसरमा सोमवार आयोजित कार्यक्रममा कर्णाली प्रदेशका मुख्यमन्त्री राजकुमार शर्माले उनीहरूलाई पुरस्कार हस्तान्तरण गरेका छन् । स्वास्थ्य क्षेत्रका विविध विषयमा समाचार लेखेर योगदान पु¥याएको भन्दै अस्पतालले उनीहरूलाई पुरस्कृत गर्ने निर्णय गरेको हो ।

त्यसैगरी सोमवार नै अर्का पत्रकार सुवेदी पनि पुरस्कृत भएका छन् । ग्रीनल्याण्ड एकेडेमीले आफ्नो ११औँ वार्षिकोत्सवका अवसरमा आयोजित कार्यक्रममा सुवेदीलाई ग्रीनल्याण्ड शिक्षा पत्रकारिता पुरस्कार प्रदान गरेको हो । सुवेदीसहित मोतिसरा स्मृति प्रतिभा पुरस्कारबाट कलाकार प्रेमदेव
गिरीसमेत पुरस्कृत भएका छन् ।

 

प्रकाशित मितिः   ८ फाल्गुन २०८०, मंगलवार १०:३९