सुनमायालाई स्वागत

सुर्खेत: थाइल्याण्डमा भएको बाइ युटिएमबी अल्टा रेसमा महिलातर्फ प्रथम भएकी जुम्लाकी सुनमाया बुढा सोमवार कर्णाली फर्किएकी छन् । सुनमायालाई कर्णाली प्रदेश सरकार र कर्णाली खेलकुद परिषद्ले स्वागत गरेका छन् । सरकारका प्रतिनिधि र खेलकुद परिषद्का पदाधिकारीले सुर्खेत विमानस्थलमै पुगेर उनको स्वागत गरेका हुन् ।

मुख्यमन्त्री जीवनबहादुर शाहीले उनलाई आफ्नो कार्यकक्षमा भेटेर स्वागतसहित बधाई ज्ञापन गरेका छन् । मुख्यमन्त्री शाहीले सुनमायाले खेल क्षेत्रमा गरेको योगदानलाई कर्णाली सरकारले कदर गर्ने बताए । मुख्यमन्त्री शाहीले कर्णालीबाट प्रतिनिधित्व गर्ने खेलाडीहरूलाई प्रदेश सरकारले प्रोत्साहनबापत आर्थिक पुरस्कारको व्यवस्था गरेको जनाए ।

प्रदेश सरकारले सुनमायालाई यसअघि नै दुई लाख रूपैयाँ पुरस्कार दिने निर्णय गरिसकेको छ । जुम्लाको पातारासी गाउँपालिकाकी सुनमाया एक सय १० किलोमिटर अल्ट्रा ट्रेल रेस प्रतियोगितामा दुई हजार प्रतियोगीलाई पछि पार्दै समग्रमा तृतीय भएकी थिइन् ।

प्रकाशित मितिः   २७ पुष २०७८, मंगलवार ०५:०१